Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet, hogy pajzsmirigy...

Lehet, hogy pajzsmirigy alulműködésem van?

Figyelt kérdés

Hullik a hajam (lassan már kopasz vagyok :-( ), még a szemöldököm is hullik, zúg a fülem és a bal oldalon még ilyen "doromboló" hangot is hallok már vagy 3éve. Voltam vele fülészeten de semmit nem tudtak segíteni.

Mostmár annyira magam alatt vagyok, hogy élni sincs kedvem. Így nem bírok kimenni az utcára, 18 évesen kopaszon szemöldök nélkül. Ráadásul a fülzúgás miatt pihenni sem bírok. Kezdek megbolondulni. :(

18/f


2011. máj. 24. 13:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és a körmeim is nagyon puhák, szinte gumi szerűek. :(
2011. máj. 24. 13:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Miert nem mentel meg el a haziorvosodhoz??? Teljes verkeppel kizarhato a pajzsmirigyproblema, es megallapithato, hogy mi a tenyleges baj. A tuneteid alapjan akar csak vitamin vagy cinkhiany is lehet a problema forrasa, ezek okozhatnak mind fulzugast, mind hajhullast es koromgyengeseget. Minel elobb menj el orvoshoz
2011. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A pajzsmirigy alulműködésnek általában az elhízás a tünete meg fáradékonyság, de ami leírtál, az is utalhat ilyesmire. Menj el endokrinológushoz és ott lehet, hogy majd az orvos kér vérvételt, hogy megnézze a TSH szinted és lehet, hogy elküld pajzsmirigy ultrahangra. És akkor legalább már tudni fogsz valami biztosat.Remélem tudtam segíteni :)
2011. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát kb. 3év alatt szedtem fel +20kg ot, és nemtudom hogy. Dokinak is mondtam, de nem küldött el sehová.
2011. máj. 24. 18:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Az endokrinológusnak fizetni kell? Mert anyagilag nagyon rosszul állok. :S
2011. máj. 24. 18:37
 6/7 anonim válasza:
Hát az a baj, hogy országszerte elég kevés endokrinológus van, én kecskeméti vagyok, és itt van egy jó, akihez lehet ingyen is menni, csak nehéz időpontot szerezni, augusztusig már tele van, én magánrendelésre járok hozzá és az tényleg költséges. Még nekem se derült ki, hogy a pajzsmirigyemmel van-e baj, csak az, hogy cukorbeteg vagyok. De én nem gondolnám, hogy neked pajzsmirigy alulműködésed lenne, és ha az orvosod se mondta, akkor nem valószínű, engem a gyerekorvos küldött el endokrinológushoz és oda beutaló kell.
2011. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor mondd azt az orvosnak, hogy kérjen egy teljes vérképet, mert aggaszt a hajhullás. Esetleg válts orvost.
2011. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!