Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy védőnő, kéretlenül is a környező szomszédainkról pletykál nekünk, nem feltétlenül pozitív, felhangú történeteket?

Figyelt kérdés

Ezenkívül elmondja a szomszéd gyermekek egészségügyi problémáit, és a szülők "szokatlan" tulajdonságait.


Biztosan nem a rosszindulat hajtja, hanem a bizalmas viszony kiépítése. De nekünk is van "szennyesünk", amiről ő is tud, és talán mostmár a szomszédok is.


Nem akarom bejelenteni sehol, de egy védőnőt nem köt ugyanolyan titoktartási kötelezettség, mint egy orvost?


2011. máj. 29. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
De természetesen öt is köti a titoktartás - szerintem szólj a gyerekorvosnak erröl, majd ö figyelmezteti a védönöt, hogy ezt nem teheti meg, mert kirughatják. Igy még azt sem kell megtudnia, hogy melyik családnak volt ez problémája.
2011. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

na ezért jeleztem előre, hogy nem kérek védőnői szolgálatot. nekem ne járjon senki a nyakamra a hülyébbnél hülyébb tanácsaival. herótom van az olyan emberektől, akik azt lesik, hogy mit hogyan csinálsz.

szólj a helyi vezetőnek vagy aki alá tartozik. én sem viselném el, hogy kiteregeti a szennyesem. vagy mondd meg neki, hogy téged nem érdekel más élete.

2011. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!