Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan rendezitek a tisztálkod...

Hogyan rendezitek a tisztálkodási szereket a fürdőszobában? (Kérdés túl rövid, magyarázat túl hosszú. )

Figyelt kérdés
Nekem a fürdőkád szélén vannak, a fő tusfürdő a lefolyóval egyirányban, hogy a legkönnyebb legyen elérni, balra vannak a habfürdők és az ünnepi tusfürdők, a fő tusfürdőtől jobbra pedig a samponok, és az intim mosakodó. Ha fürdés közben kiürül valami, azt mindig baloldalra teszem fejjel lefelé, hogy minél több kijöjjön még belőle. Az egész egyébként egy szép félkört ír le, ha van ugyanolyan flakon, akkor pedig méret szerint rakom a többit, középről indulva.
2011. jún. 13. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyire ráérsz?:))
2011. jún. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem te beteg vagy
2011. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak szeretem ha rendezett. Más nincs így vele?
2011. jún. 13. 11:44
 4/7 anonim ***** válasza:
A rendezett és a betegesen rendszerezett között van különbség
2011. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amit használok, egy sampon, tusfürdő, balzsam a kád szélén, lakótársamnak egy tusfürdő és ennyi.

A többi egy tárolón van, mert minek legyen kint porosodni?!

Meg takarításkor a fene se ér rá minden leszedegetni meg újrarendezgetni. :D Meg szerintem akármilyen szépen méret és szín szerint rendezed, az akkor is rumlis.

2011. jún. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ki kellett mennem a fürdőbe megnézni, mert annyira nem foglalkozom vele, hogy el is felejtettem hogyan van. (pedig aztán 2x fürdök minden nap :P)


Van a zuhanykabinban egy polc (két szintes), ott az intim mosakodó, a sampon, a balzsam és a tusfürdő. Alatta párom samponja és tusfürdője.


A mosdó fölötti polcon a fogkefék és a fogkrémek, párom borotvája, borotvazselé és borotválkozás utáni kencéje. Ott van még a pattanásleszárító kenőcsöm és a szemöldökcsipeszem is.


A többi cucc meg a fürdőszoba szekrényben. Ott is az egyik polc az enyém, a másik a páromé.

2011. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó kettőnek nagyon köszönöm! :)
2011. jún. 13. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!