Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mire számítsak gyomortükrözésnél?

Mire számítsak gyomortükrözésnél?

Figyelt kérdés
Van aki azt mondja, szörnyű, van, aki szerint annyira nem vészes. Sajnos kénytelen vagyok elmenni, eddig semmilyen gyógyszer nem használt. Ott biztos tudnak végre olyat írni, ami jó lesz? Refluxról van szó.
2011. júl. 8. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
hát jóra ne :S ledugnak egy csövet a torkodon... nem kellemes :S belegondolni se.
2011. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát köszi a bíztatást. :S
2011. júl. 8. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyomortükrözés végtelenül kellemetlen dolog hiszen ledugnak egy csövet. De nem halálos nem őrületesen rossz simán ki lehet bírni. Persze azért mindenkinek van egy fájdalomtűrő küszöbe! De kibírható. Másik kérdésedre nem tudom hogy ott majd milyen gyógyszert írnak fel de az nagyon valószínű hogy rájönnek majd mi a jó neked.
2011. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az István Kórházban csinálták és egyáltalán nem volt kellemetlen. Befújtak a torkomba érzéstelenítőt, amit le is kellett nyelni, így csak a vizsgálat után volt elzsibbadva az egész torkom. Ez a zsibbadás kb 10 percig tartott.
2011. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :) Azért ha valakinek van még tapasztalata, nyugodtan írjon.
2011. júl. 8. 21:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ja az utolsónak nem fájt de pont ez az amit írtál mindenki mást mond hiszem nem vagyunk egyformák. Akivel együtt voltam kórházban annak még másnap is érzékeny volt mindene utána.
2011. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!