Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit kéne tennem, hogy ne...

Mit kéne tennem, hogy ne izzadjak annyira?

Figyelt kérdés
Minden nap fürdök. Használok izadásgátlód, de még így is nagyon izzadok?!
2011. júl. 9. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetes reakció, nem azzal függ össze, hogy fürdesz-e vagy sem.
2011. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elöttem valaszóloval vigyazz mert assasin creedes
2011. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt már egy ilyen kérdés itt is valahol, azért tudom, mert én is hozzád hasonló cipőben járok. Nekem a hónalj-izzadás a legdurvább, ezzel kapcsolatban tudok segíteni:


Írok egy címet, ami nekem sok hasznos tippel szolgált:


www.freeweb.hu/izzadas/aluminium.htm


Én ma vettem egypár 24 órás deót, stiftet. Vettem Verbénát tartalmazó gyógyfüves szappant (L'Occitane), lehet kapni a gyószertárban alkoholos mentát, azzal is lehet mosogatni a hónaljat. Jól hűsít.

Ha bírod a gyógyteát, akkor a zsályateát ajánl a net (én csak azért nem, mert semmiféle gyógyteát nem bírok, azonnal kihányom), az csökkenti az izzadást.


Aztán van a boltokban ún. hónaljizzadás ellen való kis betétféle, amit a ruha belsejébe kell ragasztani. Ha nagyon cikis helyre kell menni (esküvő stb.), akkor nagyon jól szolgál.


Borotváld ki a hónaljat, ha még nem tetted volna. Nekem is sokat segített. Igaz, hogy izzadok, mint egy igásló, de nem büdös. Persze, a hónaljfolt ellen ez csak egy lépés.


Hordj inkább laza ruhákat, tiszta pamutból, laza ujjú inget (vagy blúzt, ha lány vagy).

2011. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
testsúlyod normális?
2011. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
gyógyszertárban lehet venni ilyen izzadás elleni folyadékot amivel 3naponta kell kenni a hónaljad
2011. júl. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!