Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon fáj a fülem. Szerintem...

Nagyon fáj a fülem. Szerintem begyulladt mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Vasárnap Velencén voltam 2 barátnőmmel, és az egyik benyomott a víz alá és tele ment vízzel a fülem...Nagyon fáj...:S Már próbálkoztam a meleg sós dologgal...de nem nagyon volt hatása.:/ Tudtok segíteni?:)
2011. júl. 10. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehetséges, hogy a víz miatt begyulladt. De mi itt nem tudunk pontos diagnózist felállítani, inkább menj el holnap fülészetre. Inkább feleslegesen menj, minthogy később esetleg ne adj Isten komolyabb baj történjen, esetleg halláskárosodásod legyen.

2011. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 neewollah ***** válasza:

Fül-orr-gégészet mert lehet h középfülgyulladásod van

Kapsz majd antibiotikumot meg fájdalomcsillapítót és jobb lesz

2011. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát azt terveztem én is.:D holnap az első dolgom az hogy Dokihoz megyek.:) Csak gondoltam hát ha van valami ötletetek és kipróbálom .:) És ha talán elmúlik tőle akkor nem megyek le.:) De köszönöm.^^:)
2011. júl. 10. 23:20
 4/5 anonim válasza:
nekem nagyon sok probléma van a fülemmel. Már volt is felszúrva.. : ss de nekem amikor fájt akkor vettem fülgyertyát(dorgériákban lehet kapni) és 1nap 2gyertyát égettünk el a fülembe és nekem eddig mindig bevált. :)
2011. júl. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

rendbejött?

amúgy hogy nyomott le a barátnőd? simán arccal előre, semmi extra, attól?

2011. júl. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!