Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most mi lesz? Nagyon rosszul...

Most mi lesz? Nagyon rosszul van. Vki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

apukám 56éves. prosztata problémái voltak, alig birt pisilni fájt neki stb. 2hónapja műtötték pesten...pontosan nemtudom hol. hamar hazaengedték még ő erősködött hogy ne, mert véreset pisilt a műtét után. A műtét közben lefaragtak neki a prosztatájábol. És most 1hete beszűkült a hugycsöve. Ma bement a dokihoz reggel, az meg bent se volt, most katéter van fent neki...és hazaengedték vele szerdán kell visszamennie. O.o felháborító!!!!!!!!:@

És tudjuk hogy az orvos szerdán se fog tudni mit kezdeni vele.


2011. júl. 21. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak kontár orvosok. Engem évekig kínoztak egy ízületi problémával fiatalkoromban (16-19 éves koromig), úgy próbálták helyrehozni, hogy mindenféle anyagokat töltögettek belém, ami iszonyú fájdalmas volt, míg végül nem bírtam tovább, asztalra csaptam és másik orvosnál megműtettem magam. Kb fél napot vett igénybe az egész, talán pár napig volt egy kicsit kellemetlen a helye, és azóta tünetmentes vagyok.

Persze ez semmi apukád problémájához képest, és éppen ezért nem szabad az időt sem vesztegetni: menjetek másik orvoshoz, akár magánorvoshoz! Sokkal nagyobb baja lehet belőle, mint a fájdalom..

2011. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom, apukádat gyakorlatilag elsősegélyben részesítették a következő vizsgálatokig, kezelésekig. Hogy miért kell ezzel szerdáig várni, azt nem tudom, de nektek sem mondtak semmit? Ha nem bíztok ebben az orvosban, érdemes egy másikat, más kórházban keresni. A gyógyulás egyik legfontosabb feltétele az orvos-páciens közötti feltétlen bizalom, ez megalapozza a páciens pozitív gondolkodását és lelki állapotát. Ha a ti orvosotok eljátszotta édesapád bizalmát, ideje váltani, méghozzá sürgősen.
2011. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!