Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már egyszer jártam jegyben de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egyszer jártam jegyben de rosszúl sikerűlt az a kapcsolat és szakítás lett a vége most újra sor kerűlne rá de félek már kicsit. Szerintetek mire figyeljünk oda? Mit csináljunk ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Barátom 3 év után eljegyzett pár hónapig boldogok is voltunk de aztán egyre furcsább lett ahogy neki álltam az esküvő szervezésnek mintha megondolta volna magát kezdett el rohamossan hideg és dúrva lenni velem.Egyre több veszekedés lett végén szakításba fajúlt ez az egész.Szakítás alatt megismertem egy fiut aki hát gyakorlatilag vígasztalt meg potólt de nem volt az igazi szenvedtem csak végén át is vert kihasználta a gyenge helyzetemet.Nos hát ezután teljesen a padlóra kerűltem aztán kis idővel rá hogy elkezdtem össze szedni magam újra jelentkezett a párom láttam teljesen megváltozott olyan volt mint régen és megakart újra hódítani ez sikerűlt is:)és most újból az eljegyzést tervezgetjük de mind2-en félünk tőle mert így már nem az igazi értékét vesztetnek látjuk kicsit és folyton előjönnek az ezzel kapcsolatos rossz emlékek pl az a bizonyos vígasz srác a veszekedések stb és attól félek nem lesz már értéke ennek ha ott van a kezén az a gyűrű ha nem ha olyana van így is úgy is félek megteszi vagy ugyan úgy szakíthatunk de akkor többé nincs tovább.Nem tudom mit kéne tennem ebben a helyzetben hogy jogosan félek e meg hogy normális e az hogy ezeken gondolkozom eljegyzésnek nagyon nem erről kéne szólnia dehát már ezt eljátszottuk.szerintetek?
2011. máj. 30. 06:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Az eljegyzés igazából semmi.

van egy ismerösöm már több mint 30 végre eljegyezte a csaját és kérdeztem mikor lesz esküvö. mire azt mondta hogy nem lesz. az eljegyzés arra volt (ö szervezte, nagy meglepetés), hogy a csaj csendbe maradjon és örüljön. szereti a barátnöjét, de nem akarja elvenni, így fogta be a csaj száját hogy legyen az eljegyzéssel elégedett.


Szóval tök felesleges eljegyznetek egymást megint. egyszerüen éljetek ahogy akartok, ha ennél többet akartok akkor házasodjatok össze.

2011. máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!