Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegyet és szemölcsöt...

Anyajegyet és szemölcsöt akarok leszedetni! Milyen indok kell, hogy anyajegyet távolítsanak el?

Figyelt kérdés

Hónaljamon van egy kidudorodó és a nyakamon 5 ronda anyajegy. Szóval a hónaljamon borotválás és izzadásgótló használata miatt veszélyes, a nyakamon pedig a fésülködés miatt.

Van az egyik ujjamon (6 hónapja) egy szemölcs. Van hogy félig meddig elmúlik, de újra előjön. Krémet vettem rá eddig.


2011. júl. 25. 23:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
melyik városban élsz? csak mert tudok egy jó sebészt, bárhonnan bármit levesz, ha kéred.
2011. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Borsod megye, kis város...
2011. júl. 26. 11:24
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

00.56-os vagyok


Sajnos a magyar egészségügy ilyen. Esetleg menj vissza és nézd meg mikor van benn egy másik sebész. Próbáld meg nála.

2011. júl. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
A mi városunkban úgy van, hogy egy folyosón van 4 db. szoba, 4 sebész, és ott bármelyikbe lehetett menni. Ha Nyíregyházára eljönnél műtét miatt, akkor tanácsolok neked egy jó orvost. Amúgy nekem 2 hét múlva szedték ki a varratot, addig nem érhette víz, utána pedig 3 nap múlva le lehetett venni a kötést, és lehetett bármit csinálni. 1 hét múlva megyünk nyaralni, én le fogom ragasztani, hogy nap ne érje. A műtét júl. elején volt.
2011. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Ok, Nyíregyháza jó lesz (amúgy is járok oda-jártam oda suliba)

:-)

2011. júl. 26. 20:29
 16/18 anonim ***** válasza:

mindenképpen menj el egy másik bőrgyógyászhoz, akár valamelyik kórházi szakrendelésen!!! "Indok" nélkül "jogodban áll" leszedetni - sőt! Le kell szedetni...különösen, hogy "útban" is van!!! Többnyire a bőrgyógyász szokta javasolni a betegnek ezt, szóval felháborító az amit írtál! (Egyébként tudomásom szerint valóban a bőrgyógyász dolga leszedni!!)

Feltétlenül keress másik orvost, ne hagyd magad!!!

2011. júl. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :-)

Főleg a privát e-mail-t. Mindenképp felkeresem a nyíregyházi kórházat! :-))

2011. júl. 28. 12:18
 18/18 anonim ***** válasza:

Pff..:) Az egy tapló, fel se vedd, nem mind ilyen. Szövettant hivatalból végeztek az összes kivágott anyajegyből. Legalábbis mi nem kértük.


Az egy év az valójában nem biztos, hogy egy év. Nekem úgy jött ki, hogy májusban vették ki, és abban az évben már nem lehetett napozni, csak a következő nyáron. Azt is mondták, hogy nyár végén, ha jól letapsztom, akkor lehet. De sajnos olyan tapaszt nem találtam, ami 10 perc fürdés után ne ázott volna le..:(

2011. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!