Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi az a teljes fizikális...

Mi az a teljes fizikális vizsgálat iskolásoknál? Mit vizsgálnak?

Figyelt kérdés
Mert mi alsóneműnél tovább biztos nem fogunk levetkőzni.Ha a szüleink támogatnak,akkor nincs következménye ennek?
2011. aug. 6. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
gerinc lúdtalp testtartás. Mit gondoltál urológia/nőgyógyászat
2011. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,mert hallottam a fiúknál sok helyen van,meg lányoknál is hallottam hogy megnézhetik nekik is,persze nem vesznek mintát,de akkor is.
2011. aug. 6. 18:43
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy lehúzatatják a lányokkal is az tangát,mert hallottam erről,meg hogy megnyomkodták valahol a mellet is.De amit te írtál az érthető.
2011. aug. 6. 18:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Fiúknál megnézik a fütyit is. Lánynál, nem tudom.
2011. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon undorító tőlük.Ehhez nincs joguk,szerintem nem szabadna,nem tudom mit képzelnek.Hogy képzelik,hogy a nemiszerveket nézegetik,semmi közük hozzá,undorító és igen sértő.Mi osztályunk biztos nem fogja engedni.
2011. aug. 7. 16:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Dehogynem engeditek! Mi nem tiltakoztunk, pedig egy banya volt.

Főleg ha valami jó csaj lesz!

2011. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekük van hangunk és ha azt mondjuk nem akkor nem,ezt nem az össze vizsgálatra értem,de ez komoly.Már értünk ez közös erővel sok mindent,nem tudtak mit csilálni.Most milyen gyökér aki nem mer tenni semmit,mindent hagy!Meg megnéztük a nemiszerv vizsgálat és mell az nem kötelező,meg más vizsgálat sem igaziból,szóval ezek kizártak.Nem leszünk csicskák,hogy mindent hagyjunk,nem vagyunk csak hangemberek,mert aki itt mindent hagy,az az.Az osztályunknak van híre a suliba.Ez nem duma.Lehet lesz megint egy rendkívüli szülői,de erről ismert a mi osztályunk.A többi vizsgálatot csinálják,de azt is külön.Körbe néztünk a témában.
2011. aug. 8. 18:13
 8/8 anonim válasza:
Régebben nekünk is volt, aztán egy vizsgálóasztalra is fel kellett feküdni.... bugyi nélkül!? Már szinte sírtam, annyira rossz volt.... nem kellett terpeszteni meg ilyenek, nem fogta meg... de annyira zavart, hogy nézte... :( ://
2012. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!