Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jóidulatú prosztata gyulladáso...

Joco1 kérdése:

Jóidulatú prosztata gyulladásom van. Keresek egy jó urológust Komárom-Esztergom megyében vagy Fejér megyében vagy a környéken. Kérhetek segítséget valakitől? Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés
47 éves vagyok,kb 6 éve vannak gondjaim a prosztatámmal.Tünetek:gáttáji enyhe fájdalom,vizelési nehézségek,végbél könyéki fájdalom(ritkán de az nagyon nagyon fáj.)Eddig három urológusnál jártam.Az első elküdött pszihiáterhez hogy semmi bajom.A második kezelt kb másfél évig,ő a maszirozást alkalmazta de nem használt.A harmadik is kezelt gyógyszerrel,hőterápiával,de ez sem jött be.Az izomlazitó gyógyszerektől(omnic,pálmaolaj kivonatok,prostenal uno,stb)fulladok de nem kicsit.Amíg nem jöttem rá hogy ez mellékhatás azt hittem hogy szívbeteg vagyok.Jött egy következő alapos kardiológiai kivizsgálás ahol nem találtak semmit.Egyedül ami használ valamit az a gentos homeopátiás szer.Azt monják az orvosok hogy a műtét túl korai,vizont közben úgy érzem hogy belül megyek tönkre.Most már egy jó ideje fáj a vesém is.Úgy hogy totál kilátástalannak látom a helyzetem.
2010. szept. 13. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Én holnap megyek a rendelésre. Keress mag levélben, és megírom az én orvosom nevét.

2010. szept. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!