Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvos Dr. Zatik Jánosná...

Milyen orvos Dr. Zatik Jánosnál Debrecenben, a Klinikán, jó volt a benyomásotok, mennyit kért, odafigyelt Rátok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmiképen ne válaszd, nagyon rossz tapasztalatunk van.
2010. szept. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jajjjjjjjj!Veszedelmes egy csávó!!!!Inkább valaki mást!!!!!!
2010. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dittte ***** válasza:

Szia!

Én debrecenben csakis és kizárólag dr. Orosz Lászlót tudom tiszta szívemből ajánlani. Ő is a klínikán dolgozik, harminc akárhány éves, de csalódást sohasem okoz. Én már győrben élek és várom a babánkat, de 11és 14 hét között ő felajánlotta hogy elvégzi egy magyarországon csak otthon debrecenben végezhető magzatvizsgálatot. Korábban még győrből is hazajártam hozzá, a terhességem alatt is kétszer voltam ár nála. Csupa szív doki :)egyszer termel hcg-t majd nem, és újra rákezd). Most is készülök hozzá haza, erre a vizsgálatra, és megkérem, hogy lessük meg a babucikánkat :)

Ha gondolod telszámot adhatok!


11 hetes babaváró :)

2010. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dittte ***** válasza:
ez az egyszer termel hcg dolog ne zavarjon meg, sorry, de valahogy bemásolta az egerem :) a technika ördöge..:)nem ide tartozik!
2010. szept. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Dr.Bartha Tündét ajánlom Neked!Egy tünemény!!!!!!!Ha kell telefonszám ,megadom...
2010. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Elnézést, de csak most tudtam megnézni a válaszokat.

Mindkét orvos érdekelne, de csak ha a Klinikán vannak.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

2010. szept. 30. 08:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Dr.Bartha Tünde 06703174133 .A Klinikán dolgozik és a magánrendelője a Thermál Holetben van!Nincs szabott ára!Adsz amennyit adsz a szülésért!Maximálisan odafigyel rád!Ő is szült már ,úgyhogy tudja miről van szó!Bár fiatal,de szuper szakember!3 hónapja szültem nála
2010. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dittte ***** válasza:
Dr. Orosz László száma pedig 06703712608 ez egy ilyen "agresszívan hívható szám" ahogy ő nevezi. VAgyis bármikor, bármivel, semmire tekintet nélkül hívhatod. Igaz, hogy lassan veszi fel, de soha nem szabad feladni. Elkísér uh-ra, nincs sorbaállás, elkísér vérvételre, majd felkísér a rendelőbe és megbeszél veled MINDENT, és ezt mind ingyen!!! felhívod, bejelentkezel, hogy mennél pl kedden, és mondja hol mikor találkozzatok és ott fog várni. Megismered szemüveges magas nagyon jóképű orvoska :) NEM fogad el pénzt!!!
2010. okt. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!