Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap lesz 3hete, hogy...

Holnap lesz 3hete, hogy szültem! Sajnos vákummal! De nekem még akkora fajdalmaim vannak ott lent, hogy fájdalomcsillapítón élek! Bent maradhatott valami varrat?

Figyelt kérdés
Van még valaki hasonló helyzetben,akinek később kiderűlt,hogy nem szedték ki rendesen a varratokat?Mert szerintem nem természetes,hogy 3hét után is alig tudok menni,az ülés meg teljesen lehetetlen a fájdalomtól!Köszönöm előre is a válaszokat!
2010. okt. 9. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, orvosoddal kellene beszélni. Én is vákummal szültem, sokáig varrtak, de nem mondanám, hogy utána nagyon fájt volna.
2010. okt. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is vákuummal szültem, vágtak, repedtem, úgyhogy elég sok öltésem volt, felszívódó, fájdogált még pár napig utána is ahogy hazajöttünk a kh-ból, de utána csak olyat éreztem, hogy mintha a hüvely fala fájna. Nem tudtam másképp megfogalmazni a dokinak se. De csak amikor sokat álltam, vagy néha ha ültem. De 6 hétre az is elmúlt. A doki azt mondta, intim torna.
2010. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Én is vákummal szültem nagy volt a kisfiam(4360 gr)de én is azt tudom mondani neked mit az elöttem válaszoló,hogy beszélj az orvossal akinél szültél!Persze fájt nekem is a varrás meg kényelmetlen volt az ülés de NEM éltem fájdalomcsillapítón,talán 1-2 szemet vettem be!

Hétfön beszélj a dokival!

2010. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, milyen ha valaki vákummal szül? Az az amikor megnyúlik a feje?Csak szeretném tudni, bocsi!
2010. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen az...
2010. okt. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nem mindig nyúlik meg a baba feje,az én lányomnak szép kis kerek maradt,csak egy nagyobb piros folt maradt vagy 2 hónapig.A kérdezőnek meg annyit irnék,hogy én is vákummal szültem májusban,szanaszét repedt a hüvelyfalam,másfél órán át varrtak össze 3 an:-((Nekem kb 1 hónap volt mire elmúlt a fájdalom,feszitő érzés,de van hogy még nagy wc-zés közben érzem szinte.Szóval lehet normális is,de azért kérdezz rá az orvosodnál.Benned nem hiszem hogy hagytak volna varratot.
2010. okt. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az én kisfiamnak lett egy pici púp a fején,de azt mondták,hogy majd teljesen elmúlik!Már most 3hét után is látványosan kisebb!Holnap megyek dokihoz,ma már felhívtam,mert egyre erősebb a fájdalom:(Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!:)
2010. okt. 10. 18:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit modott a doki?
2010. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy 11.33-as,hogy érdeklődsz,köszönöm:)Reggel voltam,és kiszedtek két varratot,ami bent maradt:(Szép mi??Azt mondta a doki,hogy majd most szép lassan megkönnyebbülök,és elmúlik a fájdalom!Hát nem tudom!Egyenlőre nem érzek nagy változást!Remélem most igaza lesz a dokinak!
2010. okt. 11. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!