Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A barátnőm orvosa mindenféle...

A barátnőm orvosa mindenféle vizsgálat nélkül felírt neki is és nekem is egy gombaellenes tablettát. Ez valóban megállapítható ilyen módon, vagy jól sejtem hogy ez kissé "felületes" vizsgálat volt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 16:19
 1/6 anonim válasza:
Ez illegális szerintem jelentsd fel mert vizsgált nélkul nem tehet ilyet.
2011. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Őt sem vizsgálta meg ?
2011. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, semmiféle vizsgálat nem volt, csak elmondta mi a panasza.
2011. aug. 30. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen az orvos már a tünetekből is meg tudja állapítani, hogy mi lehet, bár azért be is szoktak kukkantani. :-) Gondolom barátnőd elmondta, hogy milyen jellegű, állagú, szinű a folyása, mit érez, (égés, viszketés, stb.) elvileg a doki már ebből is tudhatja, hogy mivel áll szemben.
2011. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Velem ugyan ez volt a helyzet. Elmentem orvoshoz elmondtam mi bajom ő meg felírt egy tabit. De nem vettem be valahogy nem bíztam benne hogy vizsgálat nélkül egyből tablettát kapok, míg a barátnőim ilyen esetben csak krémet meg kúpot. Elmentem másik orvoshoz is és ő mondta hogy jól tettem, mert minden esetben gyógyszer felírása előtt kenetet kell venni a hüvelyváladékból mert csak abból lehet pontosan megállapítani hogy pontosan milyenfajta gombáról van szó. Mert van vagy 100 féle gomba és nem mindegy mivel kezeli magát. De legtöbbször a krémmel való kezelést és hüvelykúpot szokták javasolni, a gyógyszer az már elég durva. Így vizsgálatok nélkül meg elég necces, szerintem csak blöffölt a doki hátha bejön :D. Szerintem keressen fel a barátnöd egy másik orvost is és kérdezzétek meg őt is a dologról, az a tuti! De menj vele te is mert mindkettőtöknek kell majd kezelni magát! 19/L
2011. aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mondom legjobb ha feljelented és akkor nem lesz több ilyen jelleg problémád.
2011. aug. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!