Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tört már el a lábujjad? Hogy...

Tört már el a lábujjad? Hogy sikerült eltörni?

Figyelt kérdés
és az amúgy nagyon fáj?
2011. szept. 7. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tört már el. A főnökeim úgy felhúztak, hogy nemigaz... Én meg belerúgtam a falba teljes erőmből, egy nem túl sokat védő cipőben. Eléggé fájt, de az alapszitu, ami felhízott, az kellemetlenebb volt.
2011. szept. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fesztivàlon vizifoci közben szaladt felém a labdàért 1illetô,elkezdett csúszni pont neki a låbomnak ès fel hajlott az egyik làbujjam, akkor fåjt de nem èreztem ugy bezsibbat, estère kètszer akkoràra duzzat. Mivel fertôtlenitettem egy kis votyesszel nem éreztem annyira=)
2011. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolás koromban, az akkor népszerű "gumizás" nevű játék közben sikerült úgy ugranom, hogy alámkerült, és ráestem a hüvelykujjamra. A tanítás végére lépni sem tudtam, annyira bedagadt és fájt.
2011. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagylábujjamat sikerült hosszában majdnem az ízületig eltörnöm. :D


Barátnőm csinált szebb mészkőlapokból, és dekorbetonból egy kisebb szekrényt, aztán az előszoba közepén hagyta. Este csöngettek az ajtón, fel kellett gyorsan öltöznöm, majd rohantam ki az ajtóhoz. A többi szerintem elképzelhető. :)


Egy hatalmas reccsenést lehetett hallani, majd arcra esve becsúsztam egész az ajtóig. Az volt a csúcspont, amikor fájdalomtól meggyötört arccal nyitottam ki az ajtót. A két elképedt férfi, egy kicsi habozva, de belekezdtek a vallásuk reklámozásába. Amikor tudatosult bennem, hogy két kib4szott Jehova tanúja miatt kellett rohannom, és beleszaladnom abba a szarba, rájuk csaptam az ajtót. :)


Iszonyatosan fájt amúgy, 2 hétig alig bírtam járni, és csak akkor mentem el orvoshoz miután egy rossz lépés után ismét recsegett, és végképp nem tudtam már rá állni.


Ezután az orvos a történet hallatán derülten Flintstone családnak hívott minket. :P

2011. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen.Szaladtam be a szobámba belerúgtam a falba utána az ágynak a sarkába.A házba csak négykézláb vagy a sarkamon tudtam közlekedni.A legszebb benne az hogy ha körmöt kell vágnom arról a lábujjról akkor rosszul leszek,meg zokni nélkül nem tudok meglenni mert kellemetlen érzésem van ahogy eltört.Amúgy már lassan 2 éve történt a "baleset".
2011. szept. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 homo ludensz ***** válasza:
100%
A lábam kis ujjára húztam véletlenül a dög nehéz védőgázas hegesztőgép gumikerekét mert közben valahová dumáltam és teleszkópos volt a húzókar.Nagy élvezet volt mert levettem a cipőt és kiöntöttem a körmöt a zokniból. Akkor azt hiszem alsót is kellett cserélnem,de otthon bekötöttem és másnap tudtam melózni. Kicsit kacskán áll azóta a lábujjam a köröm is visszanőtt de nagy élmény volt az biztos.
2011. szept. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Létra tetejéről ugrottam le mezítláb. Eltört a kislábujjam.

Amikor eltört, nem fájt különösebben, egy kis szúrást éreztem. Pár óra alatt szépen bedagadt, belilult és alig tudtam járni rajta. Csak papucsot tudtam ráhúzni vagy két hétig, ami március lévén elég kellemetlen volt az utcán.

2011. szept. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Nekem csak az ujjam tort el :)6 eves voltam,az unokatestverem racsukta az ajtot XD Nagyon fajt,azota gorbe :) mert nem tudtuk, hogy el volt torve :)
2011. szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kislábujjam volt elrepedve. Lovardában voltam, és rálépett egy ló :))) Még ez is eléggé fájt, lépéskor erős szúró érzés volt, és megdagadt.
2011. szept. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem is olyan rég' esett meg velem :D


A macskám össze-vissza rohangált, felment a szekrény tetejére is. Le akartam szedni, de tovább szaladt, a virágok felé. Utána akartam rohanni, nehogy leverje a virágot és futás közben megküldtem az ágyat, a jobb lábammal. (Nagylábujjal :P) Káromkodtam egyet (:D), mert akkor fájt, de aztán elzsibbadt. Utána megint fájni kezdett és egyre jobban fájt, nem tudtam mozgatni, jóformán ráállni sem tudtam a lábamra. Nagyon kellett rá vigyáznom, hogy ne érjen hozzá semmi, mert sokáig fájt.


Szóval egy ideig se' foci, se' futás :D Mostmár lassan majd mehetek, mert majdnem rendbejött már.

2011. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!