Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fecskendőt és hozzá tűt lehet...

Fecskendőt és hozzá tűt lehet vény nélkül kapni?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki azt gondolná nem drogra kell... Ma bementem a patikába tűért meg fecskendőért és közölték velem hogy receptre adnak csak de én úgy tudtam vény nélküli..
2011. szept. 9. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

igen vényköteles.

apum cukros neki is receptre írják a tűt.

2011. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, gyanúsan néznek az tény, de én kértem 100g 96% alkoholt, és 2 legkisebb tűt 2 legkisebb fecskendőt. Egyik olajozáshoz kell, a másik wd40 csepegtetéshez, az alkohol meg fertőtlenítéshez. De mindig méregetnek, csak tudnám miért, hiszen van tűautomata is.


De akkor is méregetnek amikor óvszert veszel gyógyszertárban... (klasszikus vicc)

2011. szept. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Receptre olcsóbb, anélkül is csak pár forint.
2011. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem mindig kiszolgáltak! Olajozásra használom a tűt.

Tőlem még soha nem kérdezték meg mihez kell. Csak annyit milyen méretű kell.

Recept nélkül vásároltam, fecskendővel.


Lehet, hogy egy másik gyógyszertárban kiszolgálnak.

2011. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes nézett rám a nő. Én úgy tudtam hogy nem kell hozzá recept.. Hát ez. Megpróbálom egy másik gyógyszertárba.. De szerintem télleg receptes legalábbis nem mondhatja azt ha nem úgyvan :S
2011. szept. 9. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!