Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet-e belső vérzésem vagy...

IntruderZ kérdése:

Lehet-e belső vérzésem vagy van-e valami ami miatt aggódhatok még?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szombat este beleestem háttal egy árokba, egy betontömb felhasította a bőrt a fejem hátsó részén, de nem tört be. Kb 10 centis volt a hasadás. Egy pár percig vérzett is. Eszméletemet sem vesztettem el. Nem varrták össze. Betadinnal fertőtlenítjük és szépen sebesedik és forr össze. Néha szédülgetek, de nincs hányingerem és nemis hánytam az orrom sem vérzett.

Köszi előre is!


2011. szept. 20. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha koponyaűri vérzésed lenne, akkor szombat óta nagy eséllyel nem lennél ilyen vígan. Az agyrázkódásnak több fokozata van, az enyhébb esetek nem járnak eszméletvesztéssel, de a sérülést követően okozhatnak panaszokat (pl. fejfájás, szédülés, hányinger-hányás). Látatlanul nehéz mit mondani, de az általad leírtak alapján nem valószínű, hogy nagy baj lenne. Pihenj, fizikai erőkifejtés most egy darabig ne legyen (ha megoldható, semmilyen más munka se), és ha a szédülés nem múlik, vagy ne adj'Isten rosszabbodna az állapotod, fordulj orvoshoz.
2011. szept. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van-e vmi, amin még aggódhatsz?? :)))

(aggódni mindenen lehet, csak kevés dolgon érdemes)


Tudnál már róla.

Lépj tovább és vigyázz jobban magadra.

2011. szept. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben. : )

Köszönöm szépen mindkettőtöknek. :)

2011. szept. 20. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!