Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hirtelen hízás hova tartozik?...

Hirtelen hízás hova tartozik? Ld. Lent.

Figyelt kérdés
Endokrinologia, gasztroenterologia, lelki okok, generacios kinez. oldas, termeszetgyogyasz, homeopatia, testtekercseles....? Kikhez forduljak még? Amugy az orvosi leleteim jok, es azt mondják ne foglalkozzak vele, de idorol idore egyik hetrol a masikra felhizom a testsulyom 10-15%-át.... Legutobb 57-rol 66 kg-ra hiztam 1-2 het alatt, eletmodot nem valtoztattam, lelki megterheles sem ért ujabb.
2011. okt. 8. 02:10
 1/3 anonim ***** válasza:
személyi edző
2011. okt. 8. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Endokrinológusnál voltál?
2011. okt. 8. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már jartam egy szemelyi edzonel, és netes tanacsadast is olvastam tobbet, és kertem is, de ugy latszik, mind hulye, értsd, azt gondoljak, hogy az evessel es mozgassal fugg ossze a testsuly.
2011. okt. 8. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!