Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1 hónap alatt 5 kg híztam,...

1 hónap alatt 5 kg híztam, fél év alatt közel 10 kg. Annyira kikészültem, csak dagadok és dagadok pedig nem eszem sokat. Lisztérzékeny vagyok, lehet ennek köze ehhez? A hirtelen hízás lehet valaminek a tünete?

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg diétázni,igyál kínai zsíroldó teát, patikában lehet kapni, lehet vizesedsz, ez kicsit vízhajtó hatású is. Egyél sok tejterméket, natúr húsokat,s zöldséget, főzeléket,s ha van időd, s kedved, kezdj el valamit sportolni! Jobb lesz a közérzeted, s meglátod le fog menni amit felszedtél. Esetleg gyógyszertárban megnézetheted a cukrod!
2008. nov. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2008. nov. 4. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a pajzsmirigyeddel lehet gond. Általában az okoz hirtelen hízást/fogyást. Menj el a háziorvoshoz.
2008. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A családban esetleg van cukorbeteg, vagy pajzsmirigyes?

Érdemes lenne nézni terheléses vércukor és inzulint.

Nem azt mondom hogy cukorbeteg vagy, de lehet hogy megugrott az inzulintermelés. És ha nincs kezelve akkor cukorbetegség lehet a vége.

Én egy év alatt 10 kilót híztam és értetlenül néztem mi van, aztán elvetéltem, és így derült ki hogy mi a bajom. De most már meggyógyultam.

Ez csak egy feltevés nehogy bebeszélj magadnak betegséget, de lehet ez is egy ok.

2008. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A családomban bizony van cukorbeteg, az édesanyám, akinek 13 is volt a cukra, amikor mérték. Köszi a hasznos válaszokat!!
2008. nov. 4. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem dettó ugyanez, viszont a cukrom oké, a pajzsmirigyem pedig gyanús, de sosem kapták el (magyarán a TSH mindig jó volt)... Ilyenkor lehet pszichoszomatikus is? Az idegeim eléggé ki'vannak...
2009. júl. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál!
2009. júl. 27. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!