Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Véraláfutásokból lehet valami...

Véraláfutásokból lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Elkezdtem thai boxolni, és emiatt elég sok véraláfutás van most rajtam. Lehet ezeknek valami szövődménye? Mindig eszem a C-vitamint, úgy hallottam az jó rá.
2011. okt. 16. 21:08
 1/3 Neni83 ***** válasza:

A véraláfutás mértékétől függ...

Sajnos vérömleny,lehet!Jegeld mindenképpen!14 nap a max,azon belül ha nem tűnik el,menj dokihoz!

2011. okt. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi az a vérömleny? És rák is lehet? Mamám ezzel riogatott, ettől ijedtem be...
2011. okt. 16. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:

"A vérömleny a felszínes erek repedése és a vér bőr alatti szövetekbe jutása.Ez kb. 2 hét alatt szívódik fel, melyet különböző színváltozások kísérnek: sötétvörös, kékeszöld, majd sárga színű. A felületes sérülések bár csúnyák, de ártalmatlanok.Ha azonban olyan nagy erejű volt az ütődés, hogy belső szervek is sérülhettek, akkor vizelési probléma, hasi fájdalom jelentkezik, és ebben az esetben sürgős orvosi vizsgálat szükséges."

[link]


Rák nem lehet lelőle. Mamádnak mondd meg, hogy rémhírterjesztésért régen halálbüntetés járt. :))

2011. okt. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!