Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől lehet hasmenésem? (lent)

Mitől lehet hasmenésem? (lent)

Figyelt kérdés
Még vasárnap ebéd után elkezdet csikarni a hasam, majd erre fél órára rá wc-znem is kellett, egy kicsit hasmenésem volt, de még aznap elmúlt! Aztán hétfőn és kedden megfigyeltem, hogy miután étkeztem utána egy fél óráig csikart a hasam, de aztán elmúlt, nem történt semmi. Ma reggel, amikor felkeltem éhes lettem, ettem egy kis karamellás pattogatott kukoricát, majd evés közben álmos lettem és visszafeküdtem aludni egy kicsit. De nem aludtam el, mert megint rámtört a hascsikarás, de most hangosabb volt, mint az elmúlt napokban, majd negyedóra múlva elmentem wc-re, és akkor már elég erős hasmenésem volt. Ez volt körülbelül 9:30-kor, volt de még most is érzem, hogy csikar a hasam! Azóta nem voltam wc-n. Ha nem eszek semmit sem, akkor lehet, hogy a bélflórák helyreálnak magától? Mert szombaton sokat ettem, mert vendégségben voltunk, és finom ételek voltak, és lehet, hogy attól csökkentek le a bélflórák száma! Vagy ha nem ettől van, akkor valami vírus, de egyenlőre nem akarok sem gyógyszert szedn, sem széntabit, hátha valami vírus, mert akkor annak ki kell jönnie, nem? Vagy más tippek? Mitől mehet mág a hsam? Mivel kezeljem? Köszönöm szépen előre is a válaszokat! 17éves vagyok
2011. aug. 24. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát biztos, hogy amiatt is van, hogy sokat ettél, meg sztem a kukorica is rátett egy lapáttal. Ha érzed, hogy wcre kell menned, inkább menj el, legalább kimegy belőled a baci, csak arra figyelj, hogy folyadékot igyál sokat. Egyébként javaslom a széntablettát!:) Egyszer én is ettem kínai kaját, de csak a felét, a másik felét visszatettem a hűtőbe. Másnap délelőtt megettem..hát 1 óra alatt elkezdett menni a hasam.. Mivel nem akartam, hogy kiszáradjak, folyamatosan ittam vizet, de az is "átment" rajtam.. sokat szaladgáltam a wcre, aztán hajnali 3kor rájöttem hogy talán van itthon széntabletta, volt is, bevettem 2-t utána még 1x mentem de aztán egyből jobb lett:)
2011. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, más véleménye?
2011. aug. 24. 10:40
 3/12 anonim válasza:
1 héten keresztül szedj 3x1 Normaflore-t és Bolus tablettát 2x1.Ezek egyből rendbe hoznak :)
2011. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és gyógyszerek meg mindenféle tabletták nélkül nem múlhat el?
2011. aug. 24. 10:48
 5/12 anonim válasza:

a második vagyok:

hááát nem hiszem...de ezek nem olyan kemény gyógyszerek.mikor én is rosszul voltam ezeket ajánlotta dokim és bejött.a Normaflore a bélflóra helyreállítását segítí,a Bolus pedig a bélfertőzéseket szűnteti meg és a hasmenést.ja és ne egyél megeröltető kajákat.egyél főtt krumplit,rizst,igyál sok folyadékot

2011. aug. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
találtam itthon normaflort, és teával szeretném bevenni. cseresznye-vanília-tejszín ízű teával bevehetem?
2011. aug. 24. 10:56
 7/12 anonim válasza:

(a második vagyok,vagy az előző)

igen beveheted:)van aki simán csak a szájába nyomja de mivel ez antibiotikum ezért jobb folyadékkal.

2011. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
inkább citrom teával veszem be. am köszi a választ! hasznos volt!
2011. aug. 24. 11:02
 9/12 anonim válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:01


Megint én vagyok:)tejterméket,fűszeres ételeket kerüld vagyis nem ehetsz még húst sem ajánlatos

gépsonkát ehetsz meg amit már írtam:)

Gyógyulj meg!

2011. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jó, köszi! zöld teával bevehetem? mert inkább citrom teával veszem be, mert ebben a szeresznyés teában túl sok volt a 'mű' dolog. köszi a segítséget, remélem hamar meggyógyulok!
2011. aug. 24. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!