Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak ha nincs gyomors...

Kuko kérdése:

Mit csináljak ha nincs gyomorsavam?

Figyelt kérdés
Egyátalán nincs gyomor savam:S Mert a paradicsomot iszonyatosan megsózom,a teát iszonyatosan megcukrozom és citromozom.És már tényleg átlag felett.
2011. nov. 15. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a marhaságot honnan veszed? Amúgy ha nincs gyomorsavad, akkor max. egy hónap és meghalsz.
2011. nov. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy egyszerű orvosi módszer a múlt századból, ami megállapítja sok a savad, vagy kevés.


Megkérdi az orvos. Jobb kezemben savanyú cukor (kemény szopogatós cukor) van bal kezemben édes.

Melyiket választod?


Édes: sok sav

Savanyú: kevés sav


az ha sokat sózol, csak arra utal, hogy szereted a sót, és a családban ahol felnőttél sósabban főzött a háziasszony. Netán sváb család?


Az hogy nagyon cukrozod a teát az nagyobb gond, de semmi köze a savhoz.

Van rá orvosság. Meg kell vonni a mindennemű édességet, csokoládét, finomított kristálycukrot, szörpöt, és mindent ami cukrot nagy mennyiségben tartalmaz.


Ezidő alatt csak mézzel édesíthetsz.


Az egy hónap elteltével baromi édesnek fogsz mindent érezni, és töredékét kívánod majd, azonban javaslom teljesen állj át a mézre, mert esélyes, hogy ilyen mértékű cukorfogyasztással cukros leszel.

2011. nov. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és csak az első 4-7 nap lesz nehéz :)
2011. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Köszönöm a válaszotokat.Próbáltam már leállni de nem megy.Igen cukros vagyok már most a doki szólt most álljak ha még vissza fordítható,ha nem akarok nagy bajt! De ez az, hogy nem tudok.A napi egy tábla csoki is lemegy a sok cukor só citrom mellé.67 kiló vagyok nem is hízok.:(
2011. nov. 16. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!