Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37+4 hetes vagyok. Normális...

37+4 hetes vagyok. Normális hogy pár napja néha hányinger gyötör? Ilyenkor visszatér? A terhesség elején sem volt nagyon hányingerem, nincs gyomorsavam, eddig ilyen panaszom nem volt.

Figyelt kérdés
Másnál is volt hányinger? Néha nagyon elkap.
2009. szept. 20. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én 37 hetes vagyok, és néha nekem is hányingerem van, már 1 hete. Én az elején nagyon szenvedtem a hányingertől, ez azért nem olyan erős, inkább csak émelygés. Már én is várom a végét, mert úgy érzem már egyre nehezebb:)

Könnyű szülést!

2009. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Éppen ma akartam megkérdezni ugyanezt.

37 hetes vagyok szintén és néha elég erősen rámtör a hányinger.

Bár valahol olvastam régebben, hogy ez normális, de mégis nekem is furi.

Lehet, hogy már annyira kevés helye van a gyomrunknak, hogy ez okozza.

2009. szept. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a választ, akkor nem csak én szenvedek tőle. Szerencsére több panaszom nincs, bár hamar fáradok, de egészen jól viselem a végét. :)

Nektek is kitartást és könnyű szülést kívánok!

2009. szept. 20. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyomja már a gyomrodat, attól van. Keveset egyél gyakran, de ez se segít mindig. Normális. Nekem is volt.
2009. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindig keveset eszek, mert ch diétán vagyok. :( Eddig sem nyomta a gyomromat, csak most jelentkezett kb 2 napja.

De a lényeg hogy normális.

2009. szept. 20. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!