Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok.2. napja este...

25 hetes vagyok.2. napja este mar a gyomorsavam. Hiába eszek egy zsömlét akkor is rossz. Mit tegyek? Egész nap nincs semmi bajom, eszek, pihenek de semmi gond. De este 9 körül rákezdi és nagyon vacak érzés!

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyél meg egy Rennie deflatine-t nekem is az segitett. Terhesek is szedhetik!
2009. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző hozzászólóval, a Rennie a legjobb!

Magnézium alapú, nem ártasz vele a picinek.

Mindenféleképpen vegyél,mert ha már most szenvedsz, egy pár hét és napközben is fogsz!

2009. febr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A zsömle a liszt miatt savat csinál.Igyál tejet,nekem bevált,ha nem segít akkor rennie...
2009. febr. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem terhesség előtt is volt gyomorsavam és nekem a citromos víz segített és még vitamin is van benne és nnem kell gyógyszert bevenni. Egy pohárka vízbe facsarok egy friss citromot és megiszom. Csak első hangzásra szörnyű. Próbáld ki, remélem segít. Jobbulást!
2009. febr. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is a rennie tabletta segít a savnál, meg ha tudom, hogy olyat ettem ami puffaszt akkor veszek be espumisan gyöngyöt és így nem áll az emésztésem, 30 hetes vagyok, de még egyszer nem volt kellemetlen székrekedésem, így még az aranyér is elkerült.ajánlom mindenkinek.
2009. febr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
SAMARIN!!!!!!!!!!!!!
2009. szept. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!