Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az utóbbi időben egyre több...

Az utóbbi időben egyre több "mérges pattanáshoz" hasonló duzzanatok jönnek ki rajtam. Mik ezek?

Figyelt kérdés
Voltak már korábban is de nem hetente. Bőrgyógyász szerint ezek ún.kelések. Most a hónaljamban volt egy de sikerült kinyomnom, iszonyatosan begyullad és fáj.
2009. máj. 10. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom vigasztal e, de nem vagy egyedül. Nekem is a hónaljamban volt nemrég, kinyomtam, jött belőle valami trutyi meg millió vér, és képzeld 4 hónap kellett neki mire nyomtalanul elmúlt! Ha nem ott jön elő akkor a combom belsejében, de ott állandó jelleggel.
2009. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Párakötést kell rá tenni attól vagy kifakad, vagy visszahúzódik, nekem is ezt raktak rá. De ez is csak rövid távon megoldás!
2009. máj. 11. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyászod miért nem adott valamilyen kencét vagy gyógyszert? Én nemrég zavartam el a barátomat orvoshoz, mert nagyon csúnya volt a bőre és a doki jól leszúrta, hogy miért nem ment hamarabb, mert elrákosodhatnak ezek a pattanásai.
2009. máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!