Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszen dudor, pattanáshoz...

Péniszen dudor, pattanáshoz hasonló. Mi lehet ez? Kép csatolva.

Figyelt kérdés

Tegnap este észre vettem egy nagy duzzanatot a péniszemen. Itt van :

[link]


[link]


Próbáltam kinyomni, gennyedzett. Kisebb lett az egész jóval. Ma reggel fürdésnél egy fehér dolgot nyomtam ki belőle. Most is próbáltam nyomni, gennyedzik folyamatosan. Most így néz ki:


[link]


[link]


Csak egy ártalmatlan pattanás? Mi lehet ez? Nagyon izgulok. Tetrán kenőccsel kentem be estére.


2011. jún. 20. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Sima pattanásnak tűnik. Hát igen, tudnak ezek néha elég érzékeny helyre nőni.

Kenegesd tovább.

2011. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ha nem töltöttél el egy kellemes pásztorórát egy malájk*rvával vagy az asszony nem ment félre akkor várjál oszt ha nem múlik el menj el orvoshoz. előfordul hogy pattanás.
2011. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem .:) szűz vagyok még. Azért izgultam mert hatalmas nagy, és multhéten voltunk egy építkezésen. Vagy is inkább egy félig fel épített épületben. Elkellet hordani pár dolgot. Ott meg hajléktalanok élnek, és nem tudom hogy így elkaphatok e valamit. E miatt izgulok.
2011. jún. 20. 16:51
 4/9 anonim ***** válasza:
ha nem múlik el 1 hét múlva, akkor menj el nemibeteg gondozóba, remélhetőleg csak egy pattanás. Jelzem, a szifilisz fekélyei is ilyenek. Bőrgyógyászaton dolgozom.
2011. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok még.
2011. jún. 20. 16:56
 6/9 anonim ***** válasza:
úgy nem kaphattál el semmit az építkezésen, hacsak...nem, mivel szűz vagy, hát szerintem igy már fix h el fog múlni tényleg egy hetet várj, aztán ha semmi változás vagy több lesz esetleg akkor menj el orvoshoz
2011. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Reméljük elmúlik . Köszönöm a válaszokat. Ha valaki még tudna mondani akkor írjon !:)
2011. jún. 20. 17:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Kisagy.
2011. júl. 19. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nálam is egy hatalmas duzzanat van, csak annyi, hogy nekem nem volt a végén egy ilyen pattanásszerű dolog, nálam maga a bőr bal oldala duzzat fel, mintha víz lenne benne vagy nem tudom, csupán fél óra alatt jött ki.
2012. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!