Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem tudom hogy jó kategóriába...

Nem tudom hogy jó kategóriába írok-e, de remélem elolvassátok és válaszoltok! MITŐL LEHET MINDIG HIDEG A LÁBAM?

Figyelt kérdés
A lábfejem mindig hideg,de nem csak hideg hanem tiszta fehér de én nem vagyok tiszta fehér csak a lábam mert mindig hideg hótaposóba,télen ,nyáron, 40 fokban vastag zokniban hideg láb...!

2011. nov. 22. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rossz vérkeringés, alulműködő pajzsmirigy. Ebből az jön, hogy orvosi kivizsgálás.
2011. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Aki nagyon el van savasodva, annak hideg keze-lába. Csinálhatnál savtalanító kúrát, esetleg egy kis szódabikarbónásat.
2011. nov. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi,savtalanító kúrát? az milyen? bocsi ha h.ülyéne néztek...
2011. nov. 22. 20:44
 4/12 anonim ***** válasza:

én nem ajánlom a szódabikarbónás savtalanító kúrát,mert visszaüthet.a szervezetben a savnak és lúgnak arányban kell lenniük,ezért külön lúgosítani nem ajánlott,mert utána a szervezet eltolja savas irányba a ph-t.,hogy kiegyenlítse.táplálkozz egészségesen amennyire lehet,ez a lényeg.

de nem is biztos,hogy ettől van,én valami vérkeringési problémára tippelnék.vérnyomásod,cukrod rendben van? szíveddel volt valami probléma,vagy bármilyen keringési betegséged?

2011. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, valószínűleg rossz a vérkeringésed, de stressztől is lehet. Nekem is szinte állandóan hideg, de sokat is stresszelek:/

2011. nov. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
rendben van minden mert szokták mérni... és teljesen nyugodt tipus vagyok .)
2011. nov. 24. 20:06
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért a háziorvoshoz szerintem lemehetnél ezzel, nem tudom mikor voltál utoljára nagylaboron, de nem minden pajzsmirigy hormont tudnak nézni sima laboron, sokat szakorvos tud kérni csak.

Még ami eszembe jutott, hogy candida fertőzésnél volt ismerősömnek ilyen tünete.

2011. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
...akkor nem tudom, mitől lehet:S A pajzsmirigyed is rendben van?
2011. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy írtok :)az a fertőzés meddig tart? mert nekem régóta hideg a kezem-lábam , mondjuk ha itthon vagyok TÉLEN és anya befűt akkor langyos csak... a pajzsmirigyemről nem tudok semmit .. :(
2011. nov. 24. 21:26
 10/12 A kérdező kommentje:
itthon lehet azért nem jég hideg mert járkálok..iskolában meg órán egy helyben ülök szünetben is mert nézem át a következő óra anyagát..
2011. nov. 24. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!