Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi tartozik a »rendszerte...

Mi tartozik a »rendszertelen menstruáció« kategóriába?

Figyelt kérdés
Az, amikor vkinek hol megjöm, holn nem? vagy túl sokat késik/jóval előbb jön meg? Nekem magyon ritkán szokott maora pontos leeni. Mármint májusban kb 2 héttel korábban jött meg, és gyengébb is volt, szinte csak barna lötty. Aztán a júniusi pontos volt, kerek egy hónap telt el. A júliusi 1-2 nappal később, mint egy hónap. Ez normális? jövő héten megyek nődokihoz, megemlítsem neki? előre is köszi a válaszokat:) 18/L
2011. júl. 18. 08:26
 1/4 A kérdező kommentje:

*napra pontos

bocs a helyesírásért telefonról írtam.

2011. júl. 18. 08:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor normális, ha kb. 25-35 napos ciklusok vannak, de azok rendszeresek. Tehát ha pl. minden hónapban 31-32 napra jön meg, az normális. Ha egyszer 27, aztán 34, aztán 28, azt feltétlenül meg kell mondani a dokinak.
2011. júl. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rendben, köszi.
2011. júl. 18. 09:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt a menstruációm,hogy akár 1 teljes hónap is kimaradt.Soha nem tudtam kiszámítani mikor fog megjönni.Voltam nőgyógyásznál emiatt,és fogamzásgátló tablettát írt fel,mivel ez 19 évesen egyáltalán nem normális.+ megemlítette,hogy nálam ez azért volt,mert kicsik a szerveim.Mindenképpen említsd meg a problémádat az orvosnak.
2011. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!