Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan lehet bekerülni egy...

Hogyan lehet bekerülni egy elmegyógyintézetbe?

Figyelt kérdés
értem ezt pl. azokat zárják be, akik öngyilkossággal próbálkoztak. És még hogy jut oda valaki be? És mi történik ott vele? :O
2012. jan. 3. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos beutal,vagy a mentöket rádhivják,ésök oda bevisznek!Ott kapsz egy rahedli gyógyszert,szurit,járhatsz teráoiára,sokan azt mondják,h rosszabb mint a börtön!(sajnos Lipót mezöt bezárták!)
2012. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Depresszióval, skizofréniával, függőséggel.
2012. jan. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Kirohansz az utcára meztelenül és kiabálod: LESZOPTAM MAGAM, LESZOPTAM MAGAM!
2012. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Úgy tudom, hogy leszívják az agyad és utánna azzal játszák le a következő évi Foci VB-t. De az is lehet, hogy a testedet egy konzerv dobozba teszik leklónoznak és majd 20 év múlva eljátszátok a klónok háborúját.
2012. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
xD Köszönöm szépen az utolsó két válaszolónak :) már megnyugodtam, hogy 40 év múlva hova fogok kerülni :D
2012. jan. 12. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!