Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet hogy valami komolyabb...

Lehet hogy valami komolyabb bajom van?

Figyelt kérdés
Memória és koncentrációs zavarom van és szédülök.Kaptam beutalót neurológiára. Mire számíthatok mi lehet a legrosszabb amit mondhatnak?
2012. jan. 19. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Megvizsgálnak (reflexek, stb.), "kikérdezgetnek" kicsit (anamnaesist - avagy kórelőzményt - vesznek föl),és lehet, hogy további vizsgálatokra is menned kell ha az orvos úgy látja (egyiktől sem kell tartani!), de az is lehet, hogy kapsz valamilyen gyógyszert. Nagyjából ennyi.
2012. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj előre! Lehet, hogy egyszerűen csak frontérzékeny vagy. Ezek a bajok simán lehetnek ennek a tünetei is. Mostanában, főleg a melegfrontoknál, ami szinte 1-2 naponta előfordul én is hasonló dolgokat produkálok. Nem fáj a fejem, de dekoncentrált vagyok,nyomott, fáradt, feledékeny.
2012. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!