Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lesz valami komolyabb bajom?...

Lesz valami komolyabb bajom? Jelez-e ez valami komolyabbat?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, és mégis máris úgy állok hozzá sok dologhoz, mint egy idős.

Pl. fáraszt, ha sokszor kell emberek között lennem - egy embertől kezdve akár társaságig, ez most mindegy. Nyári szünetben, ha egy héten négy társas programom volt, már szinte ideges voltam, és fáradt...

Nagyon komolyan az érdeklődési köreim, és mindent komolyan látok és kb. minden helyzete érdekel (város helyzete, picit az ország helyzete; a környezetünk állapota).

Úgy érzem, már kezdek felnőni, de úgy igazán nem is volt tinikorom.


2011. dec. 18. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi probléma nincs ezzel. Nem baj. Valaki később érik, valaki előbb.

De sokkal jobb, ne is akarj olyan hülye p***a lenni, akinek csak a ivásból, drogozásból, fűvel-fával szexelésből áll az élete, mint a fiatalok (sajnos) több, mint fele..

Egy hozzád hasonló gondolkodású 21 éves lány.

2011. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sok ember úgy hal meg, hogy nem csak tinikora, de élete sem volt...
2011. dec. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is koravénnek érzem magam, mert komolyabb vagyok a környezetemnél, de erre sajnos nincs megoldás, a történelem során a gondolkodó emberek sosem tudták elviselni a társadalom és az élet nehézségeit, csak ha lelkileg is erősek voltak.

Szívesen írnám, hogy én felveszem veled a kapcsolatot, csak általában az ilyen ember nagyon kevés, és messze lakik tőlem.

2011. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és a kérdésre válaszolva, igen, lehet komolyabb bajod ebből, megoldás meg nincs, kivéve ha drogozol, vagy megölöd magad. Esetleg ha képes vagy becsapni magad és színészkedni, akkor még lehetsz átlagember.
2011. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt nem érezném, hogy nincs életem.

Vagy nem tudom, azt hogyan lehet érezni, meg ilyenek. De szerintem én nem érzem...

2011. dec. 20. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!