Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 21/F vagyok, sajnos nagyon...

21/F vagyok, sajnos nagyon durván rászoktam az alkoholra, 0-24 részeg vagyok. Le akarok szokni róla de nagyon félek a delirium tremenstől, de a kórházat el akarom kerülni. Hogy lehet otthon kezelni ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 20:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

[link] találtam egy alapítványt, biztos vannak hasonlók még, vagy ők is ajánlhatnak a lakhelyedhez közel esőt.


Közben elolvastam a delirium tremensről az alapdolgokat. A kórházi háttér a megelőzésénél minden forrásban szerepel.

2012. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
SOTE-ra járok.
2012. febr. 18. 21:47
 13/29 anonim ***** válasza:
Köszi az infókat a gyógyszerekről. Elég bonyolult a biokémiája.
2012. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
óó, hidd el még ez a legegyszerűbb az egész biokémia tudományon belül :P
2012. febr. 18. 21:55
 15/29 anonim ***** válasza:

Annyiban tudok segíteni,ha kérés, hogy jövő héten rákérdezek, kit-kiket lenne érdemes felkeresni Pesten.

Társszakmában dolgozok, de teljesen más szakterületen.

2012. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
Én nem sajnálnálak, ha piásan bármi baj érne. Most tárgyalják egy ilyen barom perét, aki egy vétlen családot kiirtott részegen. ( apa-anya-két kislány)
2012. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Te okoska, nem ér semmi baj részegen mivel már annyira hozzá vagyok szokva hogy csak az elvonási tüneteket kellene legyőznöm, nem vagyok se agresszív se semmilyen az aloholtól
2012. febr. 18. 22:12
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

Kedves alkoholista!

Ő se volt agresszív! Csak beléjük hajtott autóval, hott részegen. És ő megúszta, a sz@rházi. 23 éves volt. Tudod, az ilyent szétszedném. De keress rá a januári rendőrségi hírekben. Májusban lesz a tárgyalása.

2012. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

1. nincs se jogsim, se autóm

2. az illető valszeg nem alkoholista volt csak simán berúgott valami bulin. Az én esetemben alkoholizmusról van szó, a kettő közel sem ugyanaz.

3. Nem értetted a kérdésem, én azért iszok hogy elkerüljem a delíriumot, nem azért hogy jól bebasszak, utálom az alkoholt és meg akarok szabadulni tőle, keresem a kiutat

2012. febr. 18. 23:03
 20/29 anonim ***** válasza:

Jól van pesti kiscsákó, én veszem a lapot.


Szar egy helyzetben vagy, és örülök, hogy próbálod racionalizálni.


Inni, és letenni a piát nehéz.


Pláne, végleg úgy, hogy ledobhass egy viszkit az ismerős borzongás nélkül. Mert ez is lehetséges.


A te embered Dr. Birkás Dezső. Nem tudom, hogy még a Kútvölgyin dolgozik-e, de nívója volt ő a témának. Megtaláljátok a hangot, nem hülye (sőt).


A kiút egy karnyújtásnyira van... ne engedd elszállni!


Sok sikert még egyszer!

2012. febr. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!