Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fél éve gyúrok otthon (felülés...

Fél éve gyúrok otthon (felülés, fekvőtámasz, kézi súlyzók), most el akarok kezdeni konditermbe járni, szerintetek a heti 3 edzés az megfelelő lenne?

Figyelt kérdés
hétfő-szerda-péntekre gondoltam, illetve hasznos lenne vennem egy Jumbo Scitec Nutrition-tM
2012. jan. 14. 13:15
 1/7 dirtboy ***** válasza:

a heti 4 edzést jobban csipázom de a három is megteszi.

először étrended legyen,ha már meg van akkor nézd meg hogy mik azok amik nincsenek meg és aszerint válasz tömegnövelőt vagy bármi mást.

vitamin is kell majd.

2012. jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Elég lesz a heti három is kezdésnek mindenképp valami válassz valami jó edzéstervet pl ezt ajánlanám neked

[link]


Jumbo is mehet de ha olcsóbban ki akarsz jönni akkor valamilyen fehérjét vegyél és edzés után rakj hozzá dextrózt figyelj a helyes táplálkozásra is az eredmény 70 százaléka a tápanyag bevitelen fog múlni! sok sikert!!

2012. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 14. 16:57
 4/7 Trollol válasza:
Szerintem a heti 4 a legjobb, mert minden testrészedet kipihenten tudod edzeni! Én úgy csinálom, hogy, hétfő(mell), kedd(bicepsz, tricepsz), csütörtök(váll), szombat(hát). Ez szerintem a legjobb! Meg persze egyél amennyit tudsz, és ha jumbot veszel megéri hozzá venni amino tablettát(biotech usa-Mega Amino 3200), mert ez segíti a gyors fehérje meg tápanyag beépülést! Nőj nagyra!
2012. jan. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dirtboy ***** válasza:

Trollol

oszt a lábad az hol marad?

a 4napból nem látom egyiken sem

2012. jan. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dirtboy ***** válasza:

ja még annyit szólnák bele hogy nem,nem éri meg venni aminotabit,tabletta formában a legsza rabb az aminosav.

másik meg hogy az aminosav tabi nem más mint 100%fehérje por össze préselve és jó drágán árusítva.

2012. jan. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Trollol válasza:
hát az úgy gondoltam, hogy alap! Legalább 1x lábazás 1 héten, meg 2x hasazni!
2012. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!