Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem akarok otthon lenni...

Nem akarok otthon lenni karácsonykor! Hova menjek?

Figyelt kérdés

Edzőteremre gondoltam mert azok nyitva vannak, de olyan vékony vagyok (44kg/160cm) tutira kinéznek.. vannak egyáltalán karácsonykor edzőteremben?

Egyéb tipp?

20/L


2011. dec. 22. 16:24
 1/9 anonim válasza:
Én régebben (amíg nem volt kivel karácsonyoznom és a hátam közepére sem kívántam ezt az egész ünneplést), néhány hasonszőrű barátommal, barátnőmmel boroztam valamelyik pubban.
2011. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24-én max délelőtt. 25-26-án minden zárva.
2011. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sétálni ki, vegyél ki egy olcsóü szobát valahol oda csak aludni menj és legyél kint, szerezz új barátokat, bulizz
2011. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sétálni nagyon hideg van, kocsim sajnos nincs.


De nyitva vannak 25 és 26-án is.

2011. dec. 22. 16:30
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek sokan vannak az edzőterembe ilyenkor?
2011. dec. 22. 16:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sokan lennének ott Karácsonykor.
2011. dec. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mind 3 napod ott akarod tölteni? Sztem nem túl jó ötlet.

Szálloda már jobb vagy vmi strand. Pl aqaworld biztos nyitva van. Vagy hova valósi vagy?

2011. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát nem tom, szem zárva lesznek 25-2dikán max kis éjjel napali boltok vannak nyitva, de sztem simán lehetnél otthon, beülsz az ágyba betakarozól forrócsoki és filmet nézel, vagy elmész moziba
2011. dec. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat szerintem ne menj edzöterembe. Ne is lödörögj egyedül az utcán. Akkor inkább vegyél ki vmi szobát valahol, elötte meg ülj be valahova borozgatni. Szerintem nem csak Te leszel aki magában indul neki a szentestének, csapódj hozzá valakihez és szerezz új barátokat :) Megkérdezhetem, miért nem akarsz otthon lenni?
2013. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!