Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 évesen szánalmas az a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen szánalmas az a srác akinek még egy barátnője se volt, és e téren teljesen tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
Fő okai hogy kevés lánnyal ismerkedtem, mindig elég passzív voltam, nem éreztem azt hogy bárkinek kellhetnék így inkább nem is próbálkoztam. Egyre jobban frusztrál, de úgy érzem már kezdek kifutni az időből, ilyen idős lányoknak már konkrét elképzeléseik vannak egy jó kapcsolatról. És nem feltétlen fér bele a tanítónéni szerep szerintem.
2011. okt. 4. 09:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
csatlakozom 20f
2011. okt. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szánalmas.

És a "tanító néni" sem kell, hogy sokáig tanítson, mert mindenbe gyorsan bele fogsz jönni.

21 évesen nagyon fiatal vagy még.

24/L

2011. okt. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az vagy, aminek érzed magad. Át tudom érezni, én is hasonló cipőben jártam, és nem volt jó. De hidd el, vannak olyan lányok, akiknek belefér a tanítónéni szerep. :) Főleg ebben a korosztályban. A fiatalabbakat még tanítani kell.
2011. okt. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Van egy csomó "körülmény", ami az erre adott kérdést befolyásolhatja.

Van olyan is, aki még harminc évesen is szűz, sőt van aki egy életen át az, és az sem ciki.

Például lehet, hogy így sikerült az élete, kicsi a libidója, vagy beteg, vagy pap, vagy randa, vagy ezer oka lehet.

2011. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21 évesen milyen időből futnál már ki? Ne legyél hülye. Amúgy nehogy azt hidd, hogy a nálad fiatalabbak hűdenagy tapasztalatot szereztek bármiben is, csak szórakoznak egymással, a komoly kapcsolatról fogalmuk sincs.
2011. okt. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért a társaságomban veszem észre hogy lemaradok. Pl volt osztályomból van aki már megházasodott, van aki 2 éve komoly kapcsolatban él, köztük olyan is aki nem volt a legjobb pasi suliban. Most fősulin is sok párt látok. És úgy érzem elrohan melletem a fiatalságom. Tudom fiatal vagyok de meddig? pár év és már a karrierüket építők közt kell lennem. Ha nem már most ott kéne lennem.
2011. okt. 4. 12:00
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez nem verseny, amiben le lehet maradni. Most harmincéves vagyok, de semmivel sem érzem magamat okosabbnak, pedig voltak már hosszabb stabil kapcsolataim is. Ha lett volna eddig teszem azt három kapcsolatod, amiből egy sem működött volna, attól jobban éreznéd magad? Nem hiszem.
2011. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Talán egyszerűbb lenne tapasztaltan randizni. Mennyivel jobb úgy vezetni hogy tudod hogy kell, na jó ezr ossz hasonlat de érted a lényeget.

Amikor már nem azon eszem magam hogy jaj csak a csókot el ne rontsam, jaj csak érezze jól magát az ágyban stb. Hanem arra hogy vajon én jól fogom e érezni magam mellette.

2011. okt. 4. 12:08
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezek olyan dolgok, amikkel kapcsolatban majd rájössz, hogy fölösleges volt agyalni.
2011. okt. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj... A férjemmel egyik nap beszélgettünk, bevallotta, hogy 22 körül volt, amikor először volt lánnyal. Persze, aztán utána voltak mások is előttem (azért nem sokan). Ma is ezen agyalok. Valahogy örülök neki, hogy nem volt olyan sok nő az életében. És helyes, nagyon jóképű, magas, sportos, csak tud olyan kis komoly is lenni. Kb olyan lehetett, amit te leírtál most magadról. Szóval szánalmasnak őt 22 évesen sem neveztem volna. Tedd félre az aggályaidat, nem maradsz le semmiről. Tanító néni szerep? Figyelj, legyél a lánnyal kedves, előzékeny, ha a testi kapcsolatra gondolsz, akkor meg mindenkiben ott motoszkál a milyen lesz majd, de mégis mindenki átéli... A természet meg tudja a dolgát, ne izgulj. Én pl. örültem volna, akkor összejövünk (kb. 10 éve), és én lettem volna neki az első. (de lehet hogy jobb, hogy így alakult, így már tudja, hogy milyen mással, de nem lett volna hátrány). Fel a fejjel.
2011. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!