Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönne velem, ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönne velem, ha még tapasztalatlan vagyok? Lent

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom. Párszor már megkérdezték (fiúk is és lányok is), hogy hány kapcsolatom volt eddig és meddig tartott. Elég gáznak éreztem kimondani, hogy még nem volt senkim. Nagyon bejön most egy fiú 3 évvel idősebb nálam, ha megkérdezné ő is (megmondanám neki, hogy még nem volt barátom), akkor lehet, hogy azért nem jönne össze velem, mert még tapasztalatlan vagyok?


a fiú 18 én 15


Ui. Lehet, hogy túlreagálom a dolgot. :)


2011. márc. 25. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem túl reagálod :D valószínűleg még örülne is :)
2011. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

megmondod nekem, hogy az ember hogy is szerez tapasztalatot???


Szerintem úgy ha átéli az élet dolgait...

Ha nem vagy az, akkor leszel, senki sem születik meglévő tudáással, mindent úgy sajátítunk el életünk során..

2011. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

énis pont ugyan így vok :)

átélem a helyzeted

2011. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!