Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyukám azthiszi magáról hogy...

Anyukám azthiszi magáról hogy rákos .56 éves. Mit tehetnék érte?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok , még tanulásaim közepette vagyok. Anyukám nagyon makacs , nem akar orvoshoz elmenni , mert fél hogy bennmaradt. Aktív dohányos volt évekig , sőt még az is (amióta megszülettem kb) de Ő nem bírja elfogadni a tényt , hogy az káros neki. Többször is ígérte hogy leáll vele , de nem tudja. Valamiféle csúnya , rákos betegséghez hasonló (vagy konkrétan az) "kelések" vannak a lábain.
2012. márc. 3. 11:15
1 2
 11/13 anonim válasza:
Menjen sebészetre, kísérd el szerintem ha teheted.Mond el neki, hogy attól, mert nem vesz tudomást valamiről, attól az még ott van.És jobb nem lesz,mert magától nem gyógyul.Ő felelős érted is, hiszen a gyereke vagy.Annak a valószínűsége,hogy ezek rákos kelések igen csekély.Lehet cukorbetegség miatt, ám ha dohányos nagyobb az esélye, hogy érszűkület miatt van.El is fertőződhetnek, és akkor a ,,kis"bajból nagy baj lesz.
2012. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nme az a kérdés, hogy kell-e dokihoz menni, hanem hoyg anyukádat hogy lehet kényszeríteni. Mert a szép szó láthatóan nem használ. Mivel lehetne őt zsarolni, fenyegetni, kényszeríteni? Mi hat rá? Apu is van?
2012. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem felelősségteljesen gondolkodtok, de ha az anyuka egy makacs barom, nem lehet arra kényszeríteni, hogy menjen orvoshoz, arra meg végképp nem, hogy kezeltesse magát (bármikor megtagadhatja, 97. évi eü törvények - 20-24. paragrafus).


Nos a posztolónak kitartást... mindenesetre a többi kommentelőnek üzenném, hogy lehetnek azért bőrelváltozások ráktól, pl. Cutan T-sejtes lymphoma... posztoló, ha dobnál egy képet, kicsit többet tudnánk ám segíteni.

2012. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!