Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pszichológushoz akarok menni...

Pszichológushoz akarok menni de nincs pénzem! Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés

Szoval pszichológushoz szeretnék járni anyuméknak is mondtam már de azt mondják pénz kidobás meg ilyenek...

meg hogy okom sincs rá de már nem az vagyok aki voltam sokat sírok ilyen roham szerűen...valamikor sulibol azért kések mert sírogörcsöt kaptam aszobámba cs nem tutam abba hagyni a sírást...

elöre kösz ha írsz!


2009. jún. 8. 22:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nincs vki barátnőd, akivel meg tudod beszélni a problémákat? Esetleg nagyszülő/ismerős/rokon?
2009. jún. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológushallgatóként azt gondolom, hogy érdemes lenne segítségért fordulni, és megjegyzem pszichológus nem töm tele gyógyszerrel...Ha részletesen írsz nekem a problémáról, kutakodok kicsit és lehet, hogy kifundálunk vmit:)Írj priviben!

Üdv.-deeta

2009. jún. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!