Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológushoz akarok járni!...

Pszichológushoz akarok járni! Mennyibe fog ez nekem kerülni? Hol találok jót Miskolcon? Hogy zajlik az ilyesmi? 17 éves vagyok

Figyelt kérdés
2008. szept. 12. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Elsőre nézz be a körzeti orvosodhoz.

Ő tud ajánlani TB alapon is. Akkor ingyenes.

2008. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
17 évesen felkeresheted a Miskolci Nevelési Tanácsadót, ahova vagy személyesen vagy telefonon tudsz bejelentkezni. Ingyen lesz! Kérsz egy időpontot, amire elmész, megbeszélitek,hogy melyik napokon fogsz járni és elmondod,hogy mi miatt kerested fel. Egy alkalom 50 percig fog tartani. Titoktartás kötelezi és a szüleidnek sem kell tudnia róla,ha nem szeretnéd. El tudsz még menni csoportba is,ami már pénzbe kerül. Ilyen csoportok vannak például a wwww.pszichodrama.hu oldalon is, lehet,hogy miskolcon is találsz ilyet. Sok sikert!
2008. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%

Én azt ajánlom,hogy más megoldást keress.

Ki fognak használni.Megpróbálnak maj rábeszélni valamilyen bogyóra.Ha vélatlenül elmész próbáld ki,hogy keményen a sarkada állsz és azt mondod nem meg fog változni a viselkedése és nem leszel lyan fonto s a számára.

Akinél én jértam azok lekezelőek voltak velem.

Nagyon jól gondold meg,mert ha van is valimyen prblémád ők betegséget fognak csinálni belőle,belőled meg beteget.

Nagy üzelt eladni a pszichodrogokat.Minden azzal akarnak megoldani. Az anidepressszánsoktól van,hogy csak rosszabb lesz a helyzet,valakit az önygyilkosságba hajt(megtörtént)viszont van olyan "gyógyszer" aminek a szedésébe belehalt a gyerek-ez is megtörtént

GONDOLD MEG

2008. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Ha ingynesre mész az nem foglalkozik veled és előtte várhatsz talán 1 vagy több órát is és az egyész nem tart 20 percig,nekem volt,hogy 10 perce jutott rám.

A fizetős meg csak a pénzed akarja és látszik rajta,hogy nem érdekled.

2008. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó két válaszolónak üzenem,hogy nagyot tévednek! A pszichológus soha nem beszél rá gyógyszerre,nem az a dolga,nem pszichiáter. Magyarországon pedig a nevelési tanácsadók nagyon jól működő pszichoterápiás intézmények, és mivel nem pszichiáterhez jár az illető (nem kórház!!!!),nem is lehetséges olyan,hogy várakozni kelljen,hiszen az szerződés szegés lenne. Nézzetek jobban utána a dolgoknak,mielőtt a sztereotípiákat öntenétek
2008. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
Pszichológus-pszichiáter Az egyik a kisebbik rossz a másik a nagyobbik.Egyformán szarnak az emberre. Tapasztalatból tudom. Bizony volt,hogy egy órát kellett várni.Az összes beteg böcs. Azt miért nem mondod el neki,hogy csak lehhúzák ról a az ezreseket ,de nem kap cserébe semmit?
2008. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
az utolsó két válaszoló egy ember
2008. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!