Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha pszichológushoz akarok...

Ha pszichológushoz akarok menni akkor kell fizetnem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 21:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha mégis elmegyek hozzá akkor hogy kezdjem?Mit kell mondanom?
2009. júl. 11. 21:59
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt nem tudom, de ha nem mondasz semmit, akkor valószínűleg kérdezni fog, amire meg már tudsz válaszolni :)
2009. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno ingyen volt, de orvos utalt be. Ez volt 7 éve.

Családsegítő központokban, nevelési tanácsadónál (?) érdeklődj utána! :)

2009. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nevelési tanácsadó vagy iskolapszichológus ingyen, magánrendelés jó drága, 3-8 ezer Ft/óra. Azt fogja kérdezni, hogy mi a problémád.
2009. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A kórházakban a pszichiátrián a pszichológushoz?Az úgy tudom ingyenes beutalóval!
2009. júl. 11. 23:14
 6/10 anonim ***** válasza:

TB alapon mindig ingyenes - de lehet, hogy először a körzeti orvoshoz kell menned, hogy utaljon be.


A problémádat mondd el neki - ha semmit nem tudsz mondani, biztos kérdez. Ha elmondod, akkor is fog utána tovább kérdezni. Az a dolga, hogy megértsen téged.

2009. júl. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Budapesten tudok ingyenest ahová beutaló se kell.
2009. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi de Nyíregyházi vagyok!
2009. júl. 12. 22:13
 9/10 anonim válasza:
35%

Az ingyenes pszichológust nem érdekli a problémád, csak felír 1-2 gyógysz*rt és kész. Aki tényleg törődik veled, azt meg kell fizetni. (Lehet, hogy van kivétel.)

Hogy mit mondj neki?

Azt, ami a problémád. Ha nem a saját problémádat mondod el neki, amiért odamentél, akkor nem fog tudni segíteni. Minél őszintébb vagy, annál többet tud segíteni.

2010. jún. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már voltam nála,a kórházban,nagyon megértő,nem magyar...ezért is jóó!A pszichológus nem ír fel gyógyszert!Azt a pszichiátertől kaptam,mert annyira szorongtam a végén emberek között,hogy egy buszmegállóban is írva fakadtam!!!De köszönöm a válaszokat!!!
2010. jún. 28. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!