Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Soha el nem múló szemölcs?

Rely on kérdése:

Soha el nem múló szemölcs?

Figyelt kérdés
A kézfejemen van egy szemölcs, amit 6x fagyasztottak, 1x lézereztek, ecseteltem hónapokig, próbáltam krémeket mint a byewart, természetes növényeket mint a vérre hulló fecskefű, Isoprinosin-t is szedtem rá amit a bőrgyógyászom montott de semmi hatásuk folyton visszanő. Kivágni nem lehet mert túl közel van a csonthoz. Vírusos, mert mióta megvan sok kisebb szemölcs is megjelent de azokkal sikerült elbánni. Ötletek, hogyan lehetne eltávolítani?

2012. ápr. 2. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon kitartóan ecseteld, egyszer el kell hogy múljon, ez a tapasztalatom. Mikor azt gondolod hogy már jó, akkor is folytasd. Ha csak egy beteg sejt is ott marad, kinő újra. Nekem bevált az ecsetelős módszer.
2012. aug. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban vegyél rá szemölcs elleni szalicilsavas alkoholos ecsetelőt és azzal kezeld amíg... na de ezt már máshol leírtam: Itt --> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas..
2013. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!