Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez azt jelenti hogy eltört a...

Ez azt jelenti hogy eltört a kis lábujjam?

Figyelt kérdés
Nagyon bevertem az ágyamnak a szélébe és roppant egyet. Azóta nem tudok rá állni és nagyon fáj ha mozgatom. Már fel van dagadva és be is lilult.

2012. ápr. 16. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Irány az ügyelet pajti!
2012. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
El ám.
2012. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Dejó:S és még hab a tortán hogy a negyediken lakok:D

köszi a válaszokat:)

2012. ápr. 16. 21:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ebben már profi vagyok. Tuti eltört! Menj el a sebészetre, nem kell most rohanni, már úgyis mindegy, de holnap reggel ott kezdj. Én az elsőnél simán tudtam dolgozni, nyár volt, pántos fapapucsban lenyomtam. De a második ugyanazon a lábujjon már nem volt ilyen sima ügy, majdnem három hét ágyikó, annyira fájt és dagadt...

Szóval veled vagyok...

2012. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy, holnap délutántól van csak orvos. Addig meg suliba kell leszenvednem egy egész napot úgy hogy menni alig tudok + van tesi is és a tanár csak orvosi felmentést fogad el de hát azt délutánig nem tudok szerezni:(
2012. ápr. 16. 21:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Ügyelet mindig van, de holnap ne menjél iskolába, nem éri meg!!!!!!
2012. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam röntgenen. Nem tört el csak erősen zúzódott:)
2012. ápr. 17. 11:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy elmentél dokihoz! Gyors gyógyulást!
2012. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!