Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Holnap megyek urológiai...

Holnap megyek urológiai műtétre. Tb által fedezett műtét. Mennyit kéne az orvosnak adni és műtét előtt vagy után?

Figyelt kérdés
Sose voltam még műtéten szimpla rutin műtét, orvos írta elő tb fedezi, de valamennyit adni kell az orvosnak, mikor hogy tegyem ezt vagy egyáltalán adjak neki? Írjatok veletek hogy volt.

2012. ápr. 23. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
egy tízest műtét után hálaképp,de lehet több is,ezt te döntsd el
2012. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mennyi sok mennyi kevés egy rutin műtétért...ami kb. 30 perc
2012. ápr. 23. 22:16
 3/8 anonim ***** válasza:
:O Én semmit nem adnék :O Ez Magyarországon így szokás?O:
2012. ápr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát... bevett szokás...félek ha nem adok akkor elcsesz valamit.
2012. ápr. 23. 23:53
 5/8 anonim ***** válasza:
hát, a hála az abból adódik, hogy minden OK.
2012. ápr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem felnőtt koromban egyszer műtöttek. Utólag adtam pénzt, de utólag érdeklődtem is. Akkor azt mondták többen, műtét után már minek. Előre kell adni, s akkor másképpen áll a kezében a szike.
2012. ápr. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 homo ludensz ***** válasza:
Csak utólag adnék az biztos hiszen ha valami balul sül el akkor neked majd vissza adja a doki? Egy fenét adja vissza,szól szállítóknak és az alagsorban kötsz ki. Ő meg beírja hogy a betegnél váratlan komplikáció lépett fel....ezer okot talál. Mikor kijössz kezedben a záró akkor is elég "köszönetet"egy bélelt borítékkal mondani és akkor van is miért.
2012. ápr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hálapénzt mindig a műtét után szabad adni.

Műtét előtt legfeljebb a doki tudtára lehet adni,hogy nem leszel hálátlan .Semmivel sem végzik el jobban ,vagy rosszabbul a műtétet. Ha keveset adsz ,lehet hogy feléd sem néz nagyon a doki.Én 3 x voltam műtéten,még dokit sem választottam.Aki éppen ráért,vagy soros volt.Mindhárom alkalommal fiatal doki mütött.Ügyesebbek voltak ,mint az öregek,akinek már szerintem remeg a kezük is .XD

A hála a nővéreket illettné jobban .A mA dokiűtét után már ők figyelnek a betegre,látják el.Na ez a nem mindegy ,hogy hogyan .A dokik csak vizitkor találkoznak a beteggel,feltéve ha nem adódik valami gond .

Ha megműtöttek,jobbulást kívánok !

2012. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!