Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vizsgálatok vannak még...

Gratianon kérdése:

Milyen vizsgálatok vannak még a fül-orr-gégén az audiológiai vizsgálaton kívül esettleg tb által támogatott műtét?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, négy évvel ezelőtt jelentkeztem egy rendészeti szakközépbe, nem vettek föl, a hallásvizsgálaton elcssúsztam, de most megint próbálkozni szeretnék, ezért is írok!

A felvételi vizsgálati eredménnyel bementem a helyi kórházba fül.orr-gégé-re és kivizsgáltattam magam....de ugyan úgy csak audiológiai vizsgálat volt. Aztán belenézett a fülembe a doki és mondta, hogy nem tudja mi lehet a baj mert a dobhártyámmal semmi gáz nincs és tiszta a hallójáratom is!

Mondtam neki, hogy állandóan zúg a jobb oldali fülem és néha recsegést is hallok...néha meg éles szúró, pár másodperces fájdalmat, és állandóan az az érzésem, hogy be van dugulva és belül nyomja valami....de mintha nem is mondtam volna semmit és hazajöttem...azóta (4 éve) nem is voltam dokinál de a recsegés meg a zúgás egyre rosszabb! Szeretném magam alaposan kivizsgáltatni....műtéttel lehetne ezen segíteni?


2011. ápr. 27. 07:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán egy akkut középfül gyulladás? Vagy más felső légúti betegség is utalhat erre. Egy CT vizsgálattal kideríthető.
2011. ápr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!