Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az normális ha törés után,...

Az normális ha törés után, mikor leveszem a sint az ujjamról, nem tudom teljesen behajlítani, és fáj is?

Figyelt kérdés
Eltört az ujjam, már vagy másfél hete, vissza kellet vna menni kontollra de nem tudtam. Lehet hogy rosszul forrt össze? Vagy ilyenkor normális hogy nem tudom elejinte rendesen behajlítani, és fáj? Közbe szedtem olyen porc erősítő tablettát hogy hamarabb meggyógyuljon, szerintem már összeforrt... De ha rosszul, én megőrülök...Egyébként a mutatóujjam első ujjpercénél van törve

2012. máj. 27. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért szokta az orvos leszedni, hogyha valami gond van akkor megmondja mit csinálj. Másfél hét alatt nem forr össze.
2012. máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha,és a porcerősítőnek mi köze van a csontképzéshez? mert szerintem semmi
2012. máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem ár több, mint egy hónapja levették a gipszet a kezemről ujjtörés után, és most sem tudom behajlítani az ujjamat, valamint meg is van dagadva. Pedig én már a gyógytornán is túl vagyok. Úgy látszik, ez esetenként lassan megy.
2012. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Boccs, porcképzőze gondoltam vagy mi :DD mondta az orvos h attól hamarabb gyógyul
2012. máj. 27. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!