Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova érdemes menni gyomortükrö...

Hova érdemes menni gyomortükrözésre, ahol a normális a doki?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kórházba voltam, ahova az sztk-s gasztroenterológus küldött. Nagyon kedvesek voltak és ügyesek és nem utolsó sorban emberként kezeltek. Nem tudom konkrétan hova akarsz menni település szerint, vagy tb által támogatott vagy magánrendelésre gondoltál-e.
2012. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szigetszentmiklósi vagyok, így Bp lenne kézenfekvő. Igazából mindegy, hogy fizetni kell-e vagy sem, csak emberségesek legyenek. Hallottam belvárosi kórházról olyat, hogy üvöltenek a beteggel, ha nem nyelni rendesen a csövet :(
2012. máj. 16. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Én annyira pánikoltam az elején, hogy le se bírtam nyelni a csövet (mondjuk nem is éreztem, hogy nyomták befelé) így úgy nyomták le. Az asszisztens még a kezemet is megfogta, mert annyira remegtem. Összeségében nem maradt rossz emlékem arról a 2 percről, amíg a vizsgálat tartott. De ez Székesfehérváron volt. Nem tudom Budapesten milyenek a dokik meg az asszisztensek, de szerintem, ha ennyire félsz,hogy nem lesz normálisak, akkor inkább menj magánhoz. Én olyan 30 ezerért láttam magándokinál gyomortükrözést, ahol csak érzéstelenítőt kapsz, mint a sima kórházban. Nem is hiszem, hogy érdemes pl bódítást kérni, mert sokkal tovább tart a hatása, mint a vizsgálat és még kísérő is kell.
2012. máj. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!