Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Több görkoris videót láttam,...

Több görkoris videót láttam, amelyben a srác olyan szerencsétlenül esett, hogy az alkarja kettétört. Az a kéz még menthető, vagy amputációval járt?

Figyelt kérdés
A kérdést azért tettem fel, mert én is átéltem nyílt törést.
2012. máj. 28. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg menthető. Én sok ezzel kapcsolatos műsort szoktam nézni, olyan durva helyzetekben is mentettek meg kezeket, ahol gyakorlatilag leszakadt az egész. Kell hozzá néhány jó sebész, aki rendesen össze tudja illeszteni a legkisebb idegeket is, hogy használható legyen az a kéz, de szerintem menthető a legtöbb esetben.
2012. máj. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sajnos én is átestem már ezen.. 3/4 éve egy biciklis balesetben úgy eltört a bal alkarom mindkét csontja, hogy csak az izmok meg a szövetek és a bőr tartotta össze a kezemet, műtéttel titániumpántokkal rögzítették a csontokat egymáshoz míg össze nem fort kb 2 hónapig volt rajtam a gipsz. Majd tavasszal újra megműtöttek, hogy kivegyék a pántot, azóta csaknem teljesen felépültem, bár 1-2 ideg sajnos megsérült. 15/f
2012. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!