Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan bemutató, ahol ki...

Van olyan bemutató, ahol ki lehet próbálni a Theta Healing nevű módszert?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, nem rég jött be Magyarországra és nem adnék ki rögtön 15e Ft-ot, de ha ki lehetne próbálni egy csoportban, egészen más lenne...

2012. márc. 4. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen és nem kell kipróbálni, nem most kezdtek vele foglalkozni. Hogy neked használ e , az rajtad is múlik. Nem lehet mindig biztosra menni, van amit csak megtapasztalja az ember anélkül, hogy profitálna belőle
2012. márc. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Fordulj hozzájuk bizalommal

2012. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első hozzászóló: Ha megkérlek, írnál arról, hogyan működik? Egy kevés infót találtam róla 1-1 honlapon, de az tényleg nem sok.


Üdv!

2012. márc. 11. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális-e még, de akár másnak is jól jöhet, szóval megírom akit én tudok. :D Debrecenbe G.Hajdú Mariann szokott nyíltnapokat is tartani, ill. tanfolyamokat is. Én eddig 2 nyíltnapon voltam, és eléggé megtetszett, szerintem megyek tanfolyamra is🙂
2016. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!