Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kispesten melyik gyermekorvost...

Kispesten melyik gyermekorvost ajánlanád és miért?

Figyelt kérdés

A mostani gyerekorvosunk nem tartja tiszteletben a döntésem, miszerint nem szeretném a szabadon választható oltásokat beadatni a gyereknek, csak a kötelezőket. Minden alkalommal, amikor tanácsadásra megyünk, vagy ha náthával felkeressük kritizál, megjegyzéseket tesz, kezdem úgy érezni, hogy a legkisebb nátha miatt is engem tesz felelőssé, mintha szánt szándékkal tenném ki a gyerekem a fertőzéseknek. A teljesen egészséges gyereknek írt fel hörgőtágítót (6 hónaposan!!), mert úgy hallotta, hogy egy-két lélegzetvételnél sípol a levegővétel, azt mondta, bármikor befulladhat, annak ellenére, hogy elmondtam neki, hogy az égvilágon semmi jelét nem tapasztaltam semminek az elmúlt időszakban. Elvittem pulmonológiára is, mert a gyerekorvos azt mondta, hogy mindenképp mutassam meg a gyereket, teljesen alaptalan volt a gyanú. . . Most egy letapadt, sűrű orrváladék miatt hallgattam ismét, hogy milyen felelőtlen is vagyok, mert nem oltattam be a gyereket pneumococcus ellen. . . . . Elegem van, szertném valaki máshoz vinni, de nem tudom, hogy ki normális és elérhető napi szinten a Wekerléről, illetve hogy egyáltalán van-e lehetőség az átjelentkezésre.

Köszönöm a segítséget!



2012. máj. 31. 09:44
 1/2 gabor8991 válasza:
én DR.Csonka Erzsébet nevű dokihoz járok nagyon rendes legalább is szerintem és ő az iskolaorvosom is
2012. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ki a dokid? sajnos a mi dokink meghalt:( igy uj dokit kell keresnem.szintén a wekerle közelében.
2012. júl. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!