Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hova forduljak nemi betegséggel?

Hova forduljak nemi betegséggel?

Figyelt kérdés
Szerencsére az első eset 21 évesen, és nem is kellett ilyennel foglalkoznom, de akkor most nemi beteggondozó, vagy urológia, vagy hova?
2012. ápr. 23. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Mi a problémád pontosan? Nem mindegy, hogy húgyúti gyulladás, vagy aids...


És mi ez, hogy "szerencsére ez az első eset 21 évesen"? Szerinted ez normális dolog? Egyáltalán nem kéne, hogy nemi betegséget elkapj, teljesen úgy mondod, mintha olyan általános dolog lenne, és csodának számítana, hogy 21 évesen kaptál el először valamit...na mindegy.

2012. ápr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, mi ez, picit piros és érzékeny a makkom.
2012. ápr. 23. 12:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy egyszerű candida gomba lesz, valószínű a partnerednek is gombafertőzése van, és egymást fertőzitek oda-vissza (persze ha állandó a partner és nem cserélgeted). Mivel védekeztek? Remélem nem egyéjszakás kalandok, és nem használsz óvszert. Mert az nagy felelőtlenség lenne, akkor akár komolyabb bajod is lehet (nem kizárt így sem). Urológiára menj, majd megvizsgál, valószínű egy vizeletvizsgálat is lesz, és majd megmondja, hogy kell-e nemibeteg gondozóba menni, ha igen, akkor ad beutalót. Anélkül amúgy se tudnál menni szerintem. Addig is hanyagold a szeretkezést, vagy használj óvszert.
2012. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyszerübb a háziorvosodhoz elmenni. ö megmondja hova kell minthogy 20másik helyre menj feleslegesen. am vagy börgyógyász vagy nemibeteggondozó lesz..sztem
2012. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!